Зелені та безпечні двори

КЕКС — для всіх
Двір житлового містечка KEKS – унікальний проект, аналог якому складно знайти в Одесі. Вхід до нього доступний лише мешканцям будинку, за магнітними ключами. Усередині враховано інтереси всіх вікових груп.
Проиграть видео

Батьки

Батьки можуть без побоювань відпускати своїх дітей гуляти, тому що двори закрито та ніхто сторонній сюди не попаде. Спостерігати за зростаючим поколінням можна з альтанок, покритих ліанами.
Больше...

Діти

Дітям буде чим зайнятися: для них побудовано майданчик з ігровим будиночком, гойдалками, пісочницею та гіркою. В центрі двору є зелений лабіринт, у якому цікаво грати у схованки.
Больше...

Пенсіонери

Пенсіонери оцінять велику кількість лавок по всьому периметру, багато зелені та чисте повітря.
Больше...

Закохані

У дворі є альтанки з мангалами. Вечорами запалюється м’яке фонарне світло. Відмінне місце для романтичних тет-а-тетів.
Больше...

Одиночки

Тут вдастся побути інтровертом, якщо хочеться. У дворі знайдуться затишні місця для спокійного читання книги або спостереження за хмарами.
Больше...

Спортсмени

Зона для воркаута та газон, який відмінно згодиться для занять йогою — що ще потрібно для підтримки тонусу?
Больше...

Компанії друзів

У зоні для барбекю можна приємно провести час в оточенні друзів та близьких. Альтанка спокійно вміщує до 8 людей.
Больше...

Мисливці за трендами

Для любителів трендів ми привезли круту фішку із Франції — кухонні сади або сади-потаже. Їх суть проста: є окремі ділянки землі, на яких жителі самі можуть вирощувати те, що їм подобається, будь то квіти, фрукти, прянощі, ягоди або овочі.
Больше...

СВОЇМИ ОЧАМИ - ВИДНО КРАЩЕ

Чому це так смачно

Ось декілька переваг дворів житлового містечка KEKS, аналоги яким ти зустрінеш не всюди (а деякі зовсім ніде не зустрінеш):

Відкритий для своїх, закритий для чужих

Вхід до кварталів житлового містечка KEKS — тільки по магнітному ключу, тому внутрішні простори захищені та безпечні. У них діє концепція «двір для людей, а не для машин». Тут легко відпускати дітей гуляти самостійно. Вимощеними плиткою доріжками и алеями приємно кататися на самокаті або велосипеді, зручно прогулюватися з коляскою.

Озеленення 3.0

Тут гармонічно поєднуються лабіринт з кущів, фруктові та листяні дерева, газон та ліани, що покривають альтанки. У дворі житлового містечка KEKS усі дихають киснем, а не пилом.

Долучимо до європейських трендів.

Садівництво — відмінне хобі: копирсаючись у землі можна перезавантажитись, поміркувати та зарядитися енергією після трудового дню. Європейці-городяни це давно зрозуміли, тому їх тренд — розміщувати сади всюди: у дворах, на терасах і балконах, на дахах будинків. Ми додали цю моду у KEKS, відокремивши ділянки землі для обробки мешканцями. Бо цей двір — твій, тут є місце твоїй індивідуальності.

Клімат-контроль у дворі

Вдень завжди є і сонячні ділянки, і тінь. Стіни дому захищають двір від вітру, тому зимою тут тепліше, ніж зовні. Прохолоду влітку забезпечує велика кількість зелені.

Інстаграмний двір

Двори житлового містечка KEKS — як з картинки. Оксамитова зелень, дерев’яні альтанки, оформлені камінням вогнища. Вони створені для спокійного відпочинку та естетичного задоволення.

Альтанки з мангалами

Будь-який вечір у житловому містечку KEKS можна зробити незабутнім: для цього у дворі є альтанки з мангалами та м’яке освітлення. Відмінне місце для посиденьок з друзями та романтичних тет-а-тетів.
Будинки житлового містечка KEKS — не просто коробочки в англійському стилі. Вони — символ європейської філософії життя, яку ми хочемо принести до Одеси. Важливий меседж цього простору: не обов’язково жити серед пилу та бетону — можна оточити себе зеленим середовищем та комфортом.
Я Каріна, клієнт менеджер житлового містечка KEKS.
ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ПЕРСОНАЛЬНУ ЗНИЖКУ?