Онлайн-сервіси

Онлайн-зустріч з Центром Продажів

Що буде на зустрічі?

Онлайн-зустріч 一 як зустріч наживо, тільки з ще більшим комфортом: можеш прийти на неї у халаті та своїх улюблених капцях. Тобі навіть не обов’язково вмикати камеру. Залишайся інкогніто до останнього, якщо хочется!

Ти отримаєш повноцінну консультацію по підбору житла:

  • Підберемо планування;
  • Зробимо індивідуальний розрахунок за різними програмами розстрочок;
  • Розкажемо все, що цікавить про житлове містечко KEKS;
  • Покажемо візуалізації ремонтів.
онлайн зустріч з ЦП

Закохайтесь у KEKS онлайн

Діджитал-екскурсія квартирою.
Легко уявити свою квартиру, коли опиняєшся на нашій відеоекскурсії. Прогуляйся демо-квартирою KEKS, сидячи у своєму улюбленому кріслі.
Довіряйте але перевіряйте: звіти з будівництва
Ми щомісячно випускаємо відео-звіти про хід будівництва. Тому ви можете бути впевнені, що ваша квартира будується.
У кожному звіті розповідаємо про будинки різних черг будівництва у цифрах. А ведучими виступають ТОП-менеджери ZEZMAN, що досконало знають про хід робіт на всіх ділянках.

Давайте розпишемося електронно

Онлайн-підписання договору
Ви можете оформити покупку чи розстрочку у режимі онлайн. Для цього всі документи підписуються електронно-цифровим підписом (ЕЦП). Як отримати ЕЦП, читайте нижче. Підписання відбувається у сервісі Paperless 一 створення облікового запису в ньому займе кілька хвилин.
Безкоштовний електронно-цифровий підпис за 15 хвилин
Електронно-цифровий підпис (ЕЦП) видається банками та державними установами. Деякі з них стягують плату за цю послугу. Але є спосіб швидко та безкоштовно отримати цифровий підпис у ПриватБанку.

Передамо ключі онлайн!

Ми за те, щоб сучасні технології робили життя простішим. В нас навіть ключі від своєї новенької квартири можна отримати онлайн, з будь-якої точки світу.
Як це відбувається?
Крок 1:
Перевіряєте квартиру по відеозв’яку у зручному для вас месенджері разом з менеджером по роботі з клієнтами.
Крок 2:
Підписуєте акт прийому-передачі квартири за допомогою ЕЦП 一електронно-цифрового підпису. Як отримати ЕЦП, читайте вище. Підписання відбувається у сервісі Paperless.
Крок 3:
Передаємо ключі вашій довіреній особі.

Paperless: інструкція з використання

Paperless 一 це сервіс, за допомогою якого ми підпишемо усі необхідні папери. І при цьому не використаємо жодного клаптику паперу.
Вам необхідно зареєструватися у сервісі та додати ЕЦП, який ви отримали. Як це зробити, дивіться у короткій відеоінструкції.
Залишились питання або хочеш домовитись про онлайн-зустріч?
Залиш свій номер!